Start ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA
ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

01.06.17 - w czwartek świętowaliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji na naszych przedszkolaków czekał szereg atrakcji. Po wysłuchaniu życzeń od dyrekcji i grona pedagogicznego, dzieci zobaczyły teatrzyk ekologiczny w wykonaniu swoich starszych kolegów pt:"Królewna Śnieżka i ekoludki". Następną niespodzianką była wspólna zabawa z  Myszką Miki  i wolontariuszami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lubomi. Po wspólnych tańcach, w salach czekał na przedszkolaków ciąg dalszy zabaw oraz słodki i zdrowy poczęstunek.  Dzieci chętnie uczestniczyły w tańcach, zabawach i grach prowadzonych przez wychowawców.


Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy samych pogodnych dni.

Spełnienia najskrytszych marzeń, rozwoju swoich pasji

oraz beztroskiej zabawy i uśmiechu każdego dnia!

Dyrekcja, pracownicy 

oraz personel 

Przedszkola im. E. Sojki w Lubomi


Poprawiony: niedziela, 04 czerwca 2017 13:28
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości