Start PWSZ W RACIBORZU ZAPRASZA NA PRZEDSTAWIENIE
PWSZ W RACIBORZU ZAPRASZA NA PRZEDSTAWIENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

31.05.2017  - najstarsze grupy przedszkolaków udały się do Raciborskiego Centrum Kultury DK "Strzecha", aby zobaczyć przedstawienie pt: "O Dorotce, która zgubiła drogę do domu babci". Inscenizacja została przygotowana przez studentki II roku edukacji elementarnej ze specjalnością dodatkową j.angielski. Dzieci były zachwycone sztuką teatralną, nagradzając aktorów gromkimi brawami. Pamiętały także o zasadach właściwego zachowania w teatrze. Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości