Start DZIEŃ RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU
DZIEŃ RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

24-31.05.2017 był bardzo gorącym tygodniem w naszym przedszkolu. Gościliśmy wyjątkowych i wspaniałych gości - rodziców naszych wychowanków. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup wiekowych, w poszczególnych dniach zapraszały swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny. Przedszkolaki pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki i zatańczyły tańce. Najstarsze grupy wiekowe  - krasnoludki i  kaczuszki zaprezentowały także swoje zdolności aktorskie w przedstawieniach teatralnych. Rodzice z wielkim zachwytem obserwowali swoje pociechy i nagradzali gromkimi brawami. Na koniec programu artystycznego rodzice otrzymali przygotowane przez dzieci prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Poprawiony: środa, 31 maja 2017 21:29
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości