Start DZIEŃ RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU
DZIEŃ RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email

24-31.05.2017 był bardzo gorącym tygodniem w naszym przedszkolu. Gościliśmy wyjątkowych i wspaniałych gości - rodziców naszych wychowanków. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup wiekowych, w poszczególnych dniach zapraszały swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny. Przedszkolaki pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki i zatańczyły tańce. Najstarsze grupy wiekowe  - krasnoludki i  kaczuszki zaprezentowały także swoje zdolności aktorskie w przedstawieniach teatralnych. Rodzice z wielkim zachwytem obserwowali swoje pociechy i nagradzali gromkimi brawami. Na koniec programu artystycznego rodzice otrzymali przygotowane przez dzieci prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Poprawiony: środa, 31 maja 2017 21:29