Start ROZTAŃCZONE PANTOFELKI - Przegląd Przedszkolnych Grup Tanecznych
ROZTAŃCZONE PANTOFELKI - Przegląd Przedszkolnych Grup Tanecznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

23.05.2017 dzieci z kołka tanecznego "Fantazja" udały się do Domu Kultury w Rybniku - Boguszowicach aby wziąć udział w XV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych "Roztańczone Pantofelki". Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w tańcu "Just dance". Do konkursu dzieci przygotowała p. Aleksandra Sobol. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Marzenie Seget za uszycie pięknych stroi oraz Pani Katarzynie Hojka za pomoc w przygotowaniach w dniu przeglądu.

Zapraszamy do GALERII WIDEO

Poprawiony: piątek, 26 maja 2017 22:10
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości