Start II POWIATOWY KONKURS TAŃCA I PIOSENKI ŚLĄSKIEJ
II POWIATOWY KONKURS TAŃCA I PIOSENKI ŚLĄSKIEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

22.5.2017 - z grupy I KACZUSZKI udały się do Ośrodka Kultury w Czyżowicach gdzie wzięły udział w II Powiatowym Konkursie Tańca i Piosenki Śląskiej "Śpiywej i tańcuj po śląsku". Przedszkolaki w pięknych strojach zatańczyły tańce śląskie i zajęły I miejsce. Do konkursu przygotowała dzieci wychowawczyni - p. Barbara Pytlik. Dziękujemy Pani Katarzynie Hojka i Pani Katarzynie Kocjan za pomoc w przygotowaniach w dniu konkursu. Bardzo się cieszymy oraz gratulujemy!

Aby zobaczyć filmik przejdź do GALERII WIDEO

Poprawiony: piątek, 26 maja 2017 22:10
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości