Start ZAKOŃCZENIE KONKURSU EKOLOGICZNEGO "Z NICZEGO COŚ"
ZAKOŃCZENIE KONKURSU EKOLOGICZNEGO "Z NICZEGO COŚ" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

19.05.2017  tego dnia wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby ogłosić wyniki konkursu ekologicznego "Z niczego coś". Konkurs jest jednym z działań jakie nasze przedszkole prowadzi w ramach projektu "Gmina z (dobrą) energią!". Celem konkursu było szerzenie troski o środowisko naturalne wśród dzieci,  oraz wykorzystanie łatwo dostępnych materiałów ekologicznych i surowców wtórnych do zrobienia ciekawych zabawek. Adresowany był on do dzieci i ich rodziców.Konkurs cieszył się dużym zainteresowanie o czym świadczyła ilość złożonych prac. Wzięło udział aż 35 dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami. Jury spośród tych prac wyłoniło trzy pierwsze miejsca:

  1. Zofia Miler "Akwarium"
  2. Aneta i Paweł Krupa "Robot"
  3. Milena Weingart "Domek"

Jury szczególną uwagę zwracało na pomysłowość, stopień trudności oraz różnorodność wykorzystanych materiałów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie, za wsparcie, piękne prace plastyczne, pomysłowość, zaangażowanie oraz włożony trud i serce.


Poprawiony: środa, 31 maja 2017 21:32
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości