Start OCHOTNICZA STRTAŻ POŻARNA ODWIEDZIŁA NASZE PRZEDSZKOLE
OCHOTNICZA STRTAŻ POŻARNA ODWIEDZIŁA NASZE PRZEDSZKOLE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

17.05.17 - w tym dniu na przedszkolne podwórko zawitała grupa strażaków z OSP Lubomia. Goście przyjechali nowoczesnym wozem strażackim. Zaprezentowali dzieciom natarcie wodne strumieniami o różnej sile. Przedszkolaki mogły oglądać sprzęt, w który wyposażony jest wóz a także usiąść za kierownicą samochodu - co było marzeniem niejednego przedszkolaka. Strażacy podzielili się z dziećmi cennymi wiadomościami i doświadczeniem. W podziękowaniu za pokaz i z okazji Dnia św. Floriana - patrona strażaków, dzieci przygotowały mini występ - piosenki i wierszyki, wręczyły także pamiątkowe upominki.

Poprawiony: środa, 17 maja 2017 21:08
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości