Start Z WIZYTĄ W WIEJSKIM PODWÓRKU
Z WIZYTĄ W WIEJSKIM PODWÓRKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

05.05.2017 - przedszkolaki z grupy NIEDŹWIADKI odwiedziły wiejskie podwórko, gdzie miały okazję zobaczyć zwierzęta zamieszkujące gospodarstwo. Dzieci zobaczyły ptactwo domowe: kury, kaczki, gęsi, indyki. Miały także okazję zobaczyć kaczkę z młodymi kaczuszkami oraz rodzinę królików. Największe wrażenie na dzieciach zrobił - indyk i  młode zwierzęta - kaczuszki, króliczki. Dodatkową atrakcją była możliwość nakarmienia zwierząt z pomocą Pani Sabiny. Przedszkolaki sypały ziarna ptactwu oraz karmiły marchewką i liśćmi sałaty króliki. Bardzo dziękujemy Pani Sabinie i Panu Adamowi - rodzicom Wiktorii Szymiczek za możliwość zobaczenia zwierząt oraz poświęcony czas.

Poprawiony: piątek, 05 maja 2017 20:47
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości