Start ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU
ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców. Mimo wielu obowiązków rodzice dokonali wszelkich starań aby towarzyszyć swoim pociechom. Podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej.
21.04 - zajęcia w grupie II PSZCZÓŁEK  prowadziła wychowawczyni – Jadwiga Michulec wraz z pomocą nauczyciela - p. Alicją Porwoł. Zajęcia dotyczyły tematyki prozdrowotnej, potrzeby dbania o zęby.
27.04 - zajęcia w grupie III KRASNOLUDKI prowadziła wychowawczyni – Barbara Cichy. Tematem przewodnim była segregacja śmieci. Tematyka zakresu ekologii.

28.04 - zajęcia w grupie I KACZUSZKI prowadziła wychowawczyni – Barbara Pytlik wraz z asystentem nauczyciela p. Karoliną Łyczko. Temat zajęć to "Na wiejskim podwórku".

11.05 - zajęcia w grupie V BIEDRONKI  prowadziła wychowawczyni – Karolina Szulc. Temat zajęć to "Szanujmy książki".

11.05zajęcia z języka angielskiego w grupie I KACZUSZEK oraz 29.05 zajęcia w grupie III KRASNOLUDKI prowadziła p. Anna Bizoń. Tematem przewodnim zajęć były „Nasze zawody – utrwalenie wiadomości”. Dzieci wykazały się jednak wiedzą z całego roku szkolnego m.in. z zakresu: części ciała, przyborów szkolnych, zwierząt, pogody, pomieszczeń w domu, jedzenia i wielu innych.

18.05 - zajęcia w grupie IV NIEDŹWIADKI prowadziła wychowawczyni – Agnieszka Fiołka. Temat zajęć to "Kolorowa, wiosenna łąka".

W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych przez nauczyciela formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Jednak najbardziej atrakcyjne okazały się ćwiczenia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Zajęcia przebiegły w miłej i zyczliwej atmosferze pozostawiając wiele miłych wspomnień.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.

Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 20:37
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości