Start AUDYCJA MUZYCZNA W PAŃSTWOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ W RACIBORZU
AUDYCJA MUZYCZNA W PAŃSTWOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ W RACIBORZU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

10.04.2017  - dzieci z grupy I i III pojechały do Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu. Wzięły udział w audycji muzycznej podczas, której miały możliwość obcowania z muzyką "na żywo". Poznały różne instrumenty muzyczne, doświadczyły ciekawych wrażeń muzycznych. Uczniowie szkoły muzycznej grali na instrumentach tj.: skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, fortepiany, organy, akordeon, flet, obój, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, dzwonki, ksylofon oraz zestaw perkusyjny. Starszaki były pod wielkim wrażeniem brzmienia zaprezentowanych instrumentów a swoje zadowolenie wyrażali poprzez gromkie brawa. Dyrektor szkoły muzycznej, Pan Piotr Pisarczyk zaprosił uczestników audycji na dni otwarte szkoły 22 kwietnia 2017r (tj.sobota), w godz. 11:00-14:00.

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 10:25
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości