Start BAJKA "STRASZYDŁO"
BAJKA "STRASZYDŁO" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

07.04.2017  - gościliśmy w naszym przedszkolu aktorkę z teatru „Ptak” z Bielska – Białej, panią Krystynę Popławską, która przedstawiła dzieciom bajkę pt. „Straszydło”. Spektakl opowiadał o niegrzecznym zajączku, który z powodu niewłaściwego zachowania nie miał przyjaciół. Jednak przeprosił za swoje zachowanie i wtedy z wielkich tarapatów uratowały go dzieci. Przedszkolaki brały aktywny udział w przedstawieniu, wcielając się w role oraz posługując się różnymi rekwizytami. Spektakl wywoływał u dzieci radość i zaciekawienie, czego dowodem były ich spontaniczne reakcje.

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 23:15
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości