Start WYJAZD DO RCK W RACIBORZU
WYJAZD DO RCK W RACIBORZU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

22.03.2017 - dzieci z grupy "Biedroneczki" oraz "Niedźwiadki pojechały do RCK w Raciborzu na przedstawienie teatralne pt. "Jaś i Małgosia", wystawiane przez Narodowy Teatr Edukacji. Dzięki wyjazdowi dzieci mogły nie tylko przeżyć niezwykłą przygodę w świecie bajek, lecz także utrwalić zasady zachowania się w teatrze oraz w trakcie podróżowania środkami komunikacji publicznej. Sceniczna adaptacja "Jasia i Małgosi" wg. braci Grimmów zawiera w sobie zarówno elementy grozy jak i humoru, a także pokazuje najmłodszym, że dobro zawsze zwycięży ze złem. Pomysłowa scenografia, dynamiczna akcja i świetna gra aktorów sprawiła, że dzieci wróciły z wyjazdu uśmiechnięte i zadowolone.

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 23:20
 

 



 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości