Start SPOTKANIE LITERACKIE Z PANIĄ DOKTOR IWONA KONOPNICKĄ
SPOTKANIE LITERACKIE Z PANIĄ DOKTOR IWONA KONOPNICKĄ PDF Drukuj Email

22.03.2017 - w środowy poranek nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość - Pani Doktor Iwona Konopnicka. W odpowiedzi na zaproszenie Pani Doktor przygotowała wspólnie z studentami Uniwersytetu Opolskiego podziękowanie, które odczytał jeden z wychowanków Pani Basi P. – Jakub B.(6lat). Podczas spotkania sześciolatki miały okazję wspólnie przeczytać wiersze takie jak "Okulary", "Na wyspach Bergamutach", "O Rupakach" czy "Daktyle" oraz bajkę "Świniopas". Treści utworów zostały także przedstawione na tablicy interaktywnej za pomocą ciekawych animacji. Przedszkolaki znały treść wierszy, chętnie odpowiadały na pytania oraz objaśniały znaczenie związków frazeologicznych. Spotkanie bardzo się podobało przedszkolakom. Z wielkim zaangażowaniem wykonali ostatnie zadanie jakim było narysowanie "swojego Rupaka" a prace naszych sześciolatków będzie można wkrótce podziwiać w murach Uniwersytetu Opolskiego:-). Autorka jest niezwykle miłą, ciepłą i serdeczną osobą. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Doktor Iwonie Konopnickiej za interesujące spotkanie i  mamy nadzieję, że jeszcze do nas zawita.

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 23:21