Start ZBIERAMY GLOSY NA LALECZKĘ! ODDAJ SWÓJ GŁOS!
ZBIERAMY GLOSY NA LALECZKĘ! ODDAJ SWÓJ GŁOS! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie UNICEF "Wszystkie kolory Świata". W tymże projekcie walczymy o to, aby nasza laleczka zebrała jak najwięcej głosów. Można wygrać koncert Majki Jeżowskiej. W terminie od 10 marca 2017 do 17 marca 2017 można głosować na najbardziej oryginalną laleczkę. Mammy nadzieję, że oddacie swój głos na naszą.

Jak to zrobić?:

  1. Wejdź na stronę www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata

  2. Kliknij na zakładkę (lewa strona) wszystkie kolory świata

  3. Pojawi się strona konkursowa: tak kliknij "przeglądaj laleczki"

  4. Zagłosuj na naszą laleczkę - jest podpisana nazwą naszego przedszkola (Przedszkole im. Elżbiety Sojka w Lubomi); głos na laleczkę oddasz gdy klikniesz na laleczkę, a potem na ikonę "oddajesz głos"

  5. Każdy może oddać tylko 1 głos

BARDZO PROSIMY O GŁOSY!

DZIECI Z PRZEDSZKOLA W LUBOMI!!

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości