Start "LET'S SING"
"LET'S SING" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

(zobacz galerię)

16.02.2017 - dwie dziewczynki z naszego przedszkola: Julia Jacek z gr. IV oraz Emilia Niekowal z gr.I wzięły udział w II Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing" w ZSP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim. Dziewczynki zaśpiewały piosenki w kategorii "soliści" i zdobyły dyplomy za udział w konkursie. Do konkursu Julię i Emilię przygotowała p.Anna Bizoń. Serdecznie dziękujemy p. Marcinowi Jacek za bezpieczny dowóz dziewczynek na miejsce konkursu i do przedszkola.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości