Start KONCERT KARNAWAŁOWY "RYTMY ŚWIATA"
KONCERT KARNAWAŁOWY "RYTMY ŚWIATA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

(zobacz galerię)

08.02.17 - w czwartek po śniadaniu wszystkie dzieci zebrały się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w rozgrzewce przed jutrzejszym "Balikiem", czyli koncercie muzycznym "Karnawałowe rytmy". Dzięki zaproszonym przez p. dyrektor gościom przedszkolaki poznały budowę trzech rodzajów saksofonów - altowego, tenorowego i sopranowego oraz miały okazję dostrzec różnice w wydobywanych na nich dźwiękach. Nie zabrakło również elementów tanecznych - całe przedszkole oddało się radosnym pląsom, gdy z głośników wybrzmiała brazylijska samba czy rock'n'roll - wszystko oczywiście przy akompaniamencie saksofonu. Roztańczone przedszkolaki zachwycone występem ciągle prosiły o bis ;)

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości