Start PANIE FRYZJERKI W PRZEDSZKOLU
PANIE FRYZJERKI W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

(zobacz galerię)

07.02.17 - dzisiaj nasze przedszkole odwiedziły dwie panie fryzjerki - Pani Dominika i Pani Monika. Panie pokazały dzieciom przyrządy, urządzenia i akcesoria niezbędne w zakładzie fryzjerskim. Niespodzianką był pokaz obcinania włosów na głowie naszego przedszkolaka - Jakuba Kołka. Natomiast na głowach dziewczynek mogliśmy podziwiać jak powstają piękne uczesania, warkocze. Ochotnicy mogli spróbować swoich sił samodzielnie wykonując fryzurę na specjalnych "głowach fryzjerskich". Przedszkolaki świetnie się bawiły jednocześnie wzbogacając swoją wiedzę oraz umiejętności. Pani Dominice i Monice jeszcze raz bardzo dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz poświęcony czas.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości