Start Wirusoochrona u Kaczuszek
Wirusoochrona u Kaczuszek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy Kaczuszek poznały podstawowe zasady higieny osobistej, aby zapobiec chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową z uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa i grypy. Zajęcia rozpoczynały się od pogadanki nt. ” Czy bakterie są widoczne? „Jak się rozmnażają?”. Zajęcia zakończyła praca plastyczno-techniczn "Mydło". Zapraszamy do galerii zdjęć.W wtorek 28 września w grupie Kaczuszek została przeprowadzona Lekcja Higieny – Wirusoochrona zgodnie z wytycznymi sanepidu i ze szczególnym zwróceniem uwagi na koronawirusa i grypę. W pierwszej kolejności pojawiła się na korytarzu przedszkolnym gazetka pt. „Stop wirusom”, która była wprowadzeniem do zajęć.

Poprawiony: czwartek, 07 października 2021 13:18
 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Karolina Szulc
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości