Start Ścieżka sensoryczna
Ścieżka sensoryczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Co więcej, Biedroneczki podzielone na kilka zespołów wykonały "Panią Jesień" z jesiennych liści. Była to świetna okazja do nauki współpracy. Zapraszamy do galerii zdjęć. Dzieci nie tylko oglądały, dotykały oraz wąchały dary jesieni, ale również wybrały się w skarpetkach na sensoryczny spacer po wspólnie stworzonej ścieżce. Kontakt z niejednorodnym podłożem dostarczył dzieciom mnóstwa wrażeń, zabawy i radości, a na dodatek był naturalnym masażem stóp, który sprzyja rozwojowi zmysłów dziecka i niesamowicie pobudza wyobraźnię. Korzystając z darów natury Biedronki stworzyły jesienną ścieżkę sensoryczną, która składała się m.in. z kasztanów, szyszek, liści, żołędzi, kukurydzy, dyni i jarzębiny.

Poprawiony: czwartek, 07 października 2021 13:17
 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Karolina Szulc
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości