Start Jabłkowe lizaki u Biedronek
Jabłkowe lizaki u Biedronek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wariacje jabłkowe to jedno z jesiennych zadań do zrealizowania w ramach projektu SensoSmyki. Jesień kojarzy się nie tylko ze spadającymi, kolorowymi liśćmi, ale również z jabłkami, które można jeść pod każdą postacią. Dzisiejsza propozycja Biedroneczek na ich podanie to jabłkowe lizaki. Dzieci pokusiły się także o wykonanie bananowych lizakow. Jabłka i banany pokrojone na kawałki dzieci nadziewały na patyczki do szaszłyków, następnie maczały w kajmaku czekoladowym, polewie pomarańczowej i jabłkowej, a na koniec w dowolnej posypce. To była słodka uczta, dzięki której pobudziliśmy wszystkie zmysły.Poprawiony: czwartek, 07 października 2021 13:16
 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Karolina Szulc
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości