Start Czas na bal!
Czas na bal! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W czwartek w naszym Przedszkolu odbył się Bal Przebieranców. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane w przepiękne stroje i dobre humory. Sygnałem do rozpoczęcia zabawy w każdej grupie były bańki mydlane. Nie zabrakło też wyjątkowych gości - Myszki Minnie i Miki, które odwiedziły naszych milusińskich. W tym roku dzieci bawiły się w swoich salach. Nie zabrakło tańców przy muzyce, konkursów i wesołych zabaw z balonami. W trakcie baliku przedszkolaki otrzymały także słodki poczęstunek. Zapraszamy do galerii zdjęć.
 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Karolina Szulc
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości