Start 90-lecie naszego Przedszkola
90-lecie naszego Przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice, z okazji 90-lecia Przedszkola im. Elżbiety Sojki, które z powodu panującej sytuacji niestety się nie odbyło, przekazujemy na Wasze ręce album. Prezentujemy w nim całokształt naszych działań i najciekawszych wydarzeń, mając na celu podzielenie się radością z osiągnięć. Chcemy również podziękować Wójtowy Gminy Lubomia, Radzie Gminy, Radzie Rodziców, instytucjom i przedsiębiorcom za akceptację i wspierania naszej pracy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

  i pracownicy Przedszkola im. E. Sojki w Lubomi

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2020 13:15
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości