Start OTWARCIE PRZEDSZKOLA
OTWARCIE PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Dudzik

Drodzy Rodzice!

Decyzją organu prowadzącego Przedszkole im. E. Sojki w Lubomi będzie otwarte od 15 czerwca 2020 r. Prowadzone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Liczba dzieci będzie ograniczona. Pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, powinni o tym fakcie poinformować dyrektora przedszkola do dnia 15.06.2020 r. telefonicznie, nr tel 32 4516015.

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego do przedszkola można przyprowadzić wyłącznie dzieci zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych.

Nie można przyprowadzać do przedszkola dzieci z jakimikolwiek objawami chorobowymi. Nie można posłać także dziecka, którego domownik odbywa kwarantannę lub przebywa w izolacji w warunkach domowych.

Jeśli rodzice zdecydują się wysłać dziecko do przedszkola, będą zobowiązani do wypełnienia lub dostarczenia m.in.: oświadczenie o zatrudnieniu, zgody na mierzenie temperatury dziecka przy wejściu, ankiety dotyczącej COVID-19, informacji na temat ryzyka zarażenia się dziecka w przedszkolu.

Odnośnie dyżuru wakacyjnego w przedszkolach na terenie Gminy Lubomia, informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

Prosimy o podjęcie odpowiedzialnej decyzji.

Dyrektor Przedszkola

Grażyna Brachmańska