Start OTWARCIE PRZEDSZKOLA
OTWARCIE PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Dudzik   

Drodzy Rodzice

Decyzją organu prowadzącego przewidywany termin otwarcia Przedszkola w Lubomi to 25 maja. Będziemy prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Liczba dzieci będzie ograniczona. Pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19.

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego nie można przyprowadzać do przedszkola dzieci z jakimikolwiek objawami chorobowymi. Nie można posłać także dziecka, którego domownik odbywa kwarantannę.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, powinni o tym fakcie poinformować do piątku (22.05.2020) do godziny 10:00 dyrektora przedszkola. Numer telefonu: 32 4516015. Jeśli rodzice zdecydują się wysłać dziecko do przedszkola, będą zobowiązani do wypełnienia lub dostarczenia m. in.: oświadczenie o zatrudnieniu, zgody na mierzenie temperatury dziecka przy wejściu, oświadczenia, że nikt z członków rodziny dziecka nie przebywa na kwarantannie oraz dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą na COVID-19 lub z osobą powracającą z zagranicy, informacji na temat ryzyka zarażenia się dziecka w przedszkolu.

Prosimy o podjęcie odpowiedzialnej decyzji.

Dyrekcja Przedszkola im. E. Sojki w Lubomi

Poprawiony: środa, 20 maja 2020 10:56
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości