Start Witamy Logopedia harmonogram ćwiczeń terapii logopedycznej
Harmonogram ćwiczeń terapii logopedycznej PDF Drukuj Email

Drodzy rodzice w trosce o naszych przedszkolaków, zachęcamy Was do wspólnej pracy nad usprawnianiem mowy dzieci. Jeżeli Wasze dziecko ma kłopoty  logopedyczne, pamiętajcie, że nie wystarczą same ćwiczenia u logopedy. Bez waszego zaangażowania każda terapia skazana jest na porażkę.

W zakładce będą pojawiały się ćwiczenia, które są realizowane w danym tygodniu po to, aby mogli Państwo wykonywać je z dziećmi w domu. Wystarczy chęć i piętnaście minut dziennie.

WYPRAWKA LOGOPEDYCZNA:

słomki, wykałaczki, kubek, szczoteczka do zębów, balony, gwizdki urodzinowe, bańki, monety jednogroszowe i guziki (trzy: duży, mniejszy i najmniejszy) z nawleczona nitką. Proszę zostawić w szatni w podpisanym woreczku.

Prosimy, aby dzieci, które jeszcze nie przyniosły swojej wyprawki logopedycznej, dostarczyły ją jak najszybciej. Dziękujemy!

Ćwiczenia logopedyczne na tydzień:

I. W tym tygodniu (8.10 do 12.10) poznajemy części naszej buzi.

Poprawiony: wtorek, 09 października 2018 19:31