Start Witamy
Przedszkole im. Elżbiety Sojki w Lubomi
Witamy PDF Drukuj Email


Witamy na oficjalnej stronie Przedszkola im Elżbiety Sojki w Lubomi


Wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć,

nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić,

jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać,

myśleć, marzyć i wyobrażać lepszy świat”.

Robert Fulghum


Nasza strona internetowa powstała z myślą o stworzeniu miejsca przyjaznego dla naszych wychowanków, absolwentów, nowych kandydatów, rodziców, opiekunów, przyjaciół, którzy są zainteresowani dziejami naszej placówki.

Dla nas każde dziecko jest ważne!

Zrobimy wszystko, aby w naszym przedszkolu czuło się kochane, bezpieczne i akceptowane. Stworzymy warunki i pomożemy mu poznać swoje możliwości, być samodzielnym, twórczym i otwartym na nowe doświadczenia.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie i nauce kształcącej ich zdolności. Organizowane przez nas zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności dzieci pozwalają im odkryć nowe pasje.

Zapraszamy do prześledzenia naszej oferty aby mogli Państwo lepiej się z nią zapoznać. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt, chętnie na wszystkie odpowiemy.


"W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 "(Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej siedziby".


Dziękujemy za odwiedziny i Państwa zainteresowanie.

 

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Karolina Szulc
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości