MY NA FACEBOOK

Start NIEDŹWIADKI
Niedźwiadki
Jesienne ozdoby PDF Drukuj Email

Wykorzystując kolorowe jesienne liście dzieci stworzyły liściaste stroiki.

NIEDŹWIADKI W TĘŻNI W RADLINIE PDF Drukuj Email

W piątek Niedźwiadki wybrały się na wycieczkę do Tężni w Radlinie. Specjalny mikroklimat tężni jest naturalnym inhalatorem klimatu, który panuje nad morzem. Przedszkolaki korzystały z walorów leczniczych tężni. Zobaczyły hotel dla owadów oraz fontannę . Nie zabrakło też ruchu na świeżym powietrzu. Serdecznie podziękowania dla Pani Eweliny Janety-Skorupskiej oraz Pani Barbary Zagoli za pomoc w opiece nad dziećmi i ufundowanie poczęstunku.

Niedźwiadki poznają zasady kodowania PDF Drukuj Email

Zabawy i gry logiczne odgrywają ważną rolę w edukacji przedszkolnej. Dają możliwość analizowania, działania oraz wyzwalają chęć poszukiwania. Można efektywnie i przyjemnie wspierać rozwój koncentracji, samodzielność i kreatywność u dziecka. Warto postawić na zabawy logiczne i gry, które mogą stanowić dobry trening umysłu - rozwijają nie tylko spostrzegawczość i pamięć, ale przede wszystkim logiczne myślenie.

Barwiona krepina PDF Drukuj Email

Niedźwiadki w ramach zajęć opiekuńczych wykonały eksperyment "barwiona krepina" Zabawa dostarczyła mnóstwo uśmiechu i pobudziła dziecięcą ciekawość.

Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 14:39

Utrwalenie gatunków drzew PDF Drukuj Email

Liśćmi dzieci interesują się szczególnie jesienią, kiedy czarują one zmieniającymi się barwami. Spoglądając na to z uciechą, narodził się pomysł, aby wykonać wraz z dziećmi zielniki.

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»