MY NA FACEBOOK

Rozstrzygnięcie konkursu różańcowego -> KLIKNIJ

Poprawiony: wtorek, 05 listopada 2019 18:43

KRASNOLUDKI POZNAJĄ ŚWIAT PRZYRODY PDF Drukuj Email

W dniu 22 października Krasnoludki wybrały się na wycieczkę autokarową. W ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Tajemnice przyrody" przedszkolaki zwiedziły piękny ogród botaniczny usytuowany we wschodniej części Raciborza "Arboretum Bramy Morawskiej". Dzięki uprzejmości pani Elżbiety, sympatycznej przewodniczki, dzieci zgłębiły tajniki funkcjonowania przyrody.  Serdecznie dziękujemy mamom za okazaną pomoc i panu Felkowi za bezpieczny przejazd.

Barbara Cichy

Poprawiony: wtorek, 22 października 2019 20:43

WITAMINOWA BOMBA PDF Drukuj Email

Każdy Krasnoludek Ci to powie: owocowe szaszłyki dają zdrowie!!! Jak zachęcić niektóre dzieci do spożywania warzyw i owoców? Najlepszym sposobem jest doświadczanie przez działanie. Samodzielnie przygotowanie barwnych przekąsek nie tylko dostarczyło przedszkolakom wiele radości ale także rozbudziło ich wyobraźnię - kreatywność na talerzu!

Barbara Cichy

REALIZACJA PROFILAKTYKI ANTYALKOHOLOWEJ I ANTYNIKOTYNOWEJ PDF Drukuj Email

Podczas realizacji zajęć dotyczących szkodliwości wynikających z palenia papierosów oraz spożywania alkoholu Krasnoludki gościły w przedszkolu wyjątkowego gościa: piłkarza - bramkarza, trzykrotnego Mistrza Polski Pana Mariusza Pawełka. Swoją postawą, pracą oraz licznymi osiągnięciami zachęcił dzieci do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz przedstawił przykre konsekwencje stosowania używek. Dziękujemy Panu Mariuszowi za miłe i bardzo pouczające spotkanie a także za poświęcony czas.

Poprawiony: poniedziałek, 07 października 2019 20:37

Grupa III Krasnoludki - wychowawca mgr Barbara Cichy PDF Drukuj Email