MY NA FACEBOOK

Start KACZUSZKI
Kaczuszki
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email

KACZUSZKI serdecznie zapraszają na zajęcia otwarte dla rodziców. Zajęcia odbędą się 18.11.2019 r. o godz.9:30. Po zajęciach zapraszam  na krótkie zebranie dotyczące wyników wstępnej obserwacji dzieci oraz spraw bieżących.

Wychowawczyni- Barbara Pytlik

KACZUSZKI W GMINNEJ BIBLIOTECE PDF Drukuj Email

W dniu 13.11.2019 r., grupa KACZUSZEK spotkała się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubomi z Kicią Kocią- bohaterką serii książeczek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej. Kicia Kocia po przywitaniu się z przedszkolakami, przeczytała książeczkę o tym, jak poznała nowego przyjaciela- Kubę. Poza tym dzieci bawiły się wesoło z Kicią Kocią i kolorowały obrazki, które będzie można zobaczyć w w/w bibliotece. Serdecznie dziękujemy Kici Koci oraz Pani Urszuli i Pani Jadzi z Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomi za zorganizowanie tak wspaniałej zabawy.

Poprawiony: środa, 13 listopada 2019 20:48

ZABAWA NA JESIENNE WIECZORY PDF Drukuj Email

Dzieci poznały różne sposoby na ciekawe spędzanie czasu podczas długich jesiennych wieczorów. Jedna z wielu propozycji to samodzielne wykonanie instrumentów muzycznych. W przedszkolu wykonaliśmy już bębenki, które będą nam służyć do zabaw muzycznych.

NASZ OGRÓDEK PDF Drukuj Email

KACZUSZKI w swoim malutkim ogródeczku posadziły cebulki kwiatowe. Teraz będziemy czekać do wiosny na kwiaty które z nich wyrosną- tulipany, szafirki, żonkile, hiacynty.

Poprawiony: sobota, 19 października 2019 21:27

JESIENNA SZTUKA PDF Drukuj Email

Jesień to wspaniała okazja do pokazania swoich uzdolnień plastycznych. Dzieci stworzyły piękny, jesienny kącik. Znalazły się w nim-  dywan z jesiennych liści, drzewa wyglądające jak kolorowe witraże oraz jeże wykonane z plasteliny i igieł sosny

Poprawiony: sobota, 19 października 2019 21:27