PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Akcja "GÓRA GROSZA" PDF Drukuj Email

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczy w akcji „Góra Grosza”. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwalają dzieciom wrócić do domu. Akcja trwa do 2 stycznia 2018. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.

WYJĄTKOWY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU - ŚW. MIKOŁAJ PDF Drukuj Email

06.12.17 - w tym dniu naszą placówkę odwiedził wyjątkowy gość - Św. Mikołaj, który spotkał się z przedszkolakami na sali gimnastycznej. Po przywitaniu Św. Mikołaja przez panią dyrektor i krótkim programie artystycznym dzieci, nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i wspaniałe prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

......wkrótce pojawią się zdjęcia...........

DZIEŃ GÓRNIKA PDF Drukuj Email

01.12.15 - w piątek świętowaliśmy w naszym przedszkolu Barbórkę - zaproszeni górnicy mieli okazję zobaczyć występy wszystkich sześciu grup. Każda z nich na swój sposób uświetniła uroczystą akademię, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając.. Aby tradycji stało się zadość, przedszkolaki wręczyły gościom upominki. Na koniec każdy przedszkolak, w ramach podziękowań za miłe przywitanie i występy otrzymał od zaproszonych gości słodką niespodziankę.

Poprawiony: niedziela, 03 grudnia 2017 22:13

WARSZTATY SZOPKARSKIE PDF Drukuj Email

29.11.17 - w tym dniu najstarsze grupy wiekowe "Niedźwiadki" i "Biedroneczki" brały udział w warsztatach szopkarskich. Spotkanie poprowadziła pana Jiří Cvešper z Czeskiego Stowarzyszenia Miłośników Szopek, który także opowiedział przedszkolakom o tradycji wykonywania szopek bożonarodzeniowych. Zaproszony do naszego przedszkola gość z Czech, pokazał dzieciom, w jaki sposób wykonuje się piękne szopki, po czym przedszkolaki same spróbowały swoich sił w robieniu szopek. Wykonane szopki zostały wysłane na VIII Międzynarodową Wystawę Szopek "Moja szopka" w Uciechowicach. Warsztaty zostały zorganizowanych przez dyrektora GOK-u w Lubomi, p. Marka Jakubiaka - serdecznie dziękujemy!

Poprawiony: niedziela, 03 grudnia 2017 22:14

«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»