BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE PDF Drukuj Email

Przed nami dwutygodniowe ferie zimowe. Czas beztroskiej zabawy na śniegu, sankach, nartach, czy lodowisku. Dzieci często zapominają o bezpiecznym zachowaniu się podczas tych zabaw i nietrudno wtedy o wypadek. W przedszkolu w ostatnim dniu przed feriami dzieci wysłuchały pogadanki pt. "Bezpieczne ferie zimowe". Dzięki, której zapoznały się z zasadami bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie. Zachęcamy wszystkich rodziców do lektury artykułu "BEZPIECZNE FERIE" przeczytaj.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń ferii:-)

Poprawiony: piątek, 08 lutego 2019 13:51

Rekrutacja 2019/2020 PDF Drukuj Email

Drodzy rodzice

W dniach 11-22 lutego 2019r. w godzinach 8:00-15:00 można składać wniosek wraz z załącznikami w sekretariacie przedszkola. Ustawa rekrutacyjna jest dostępna na naszej stronie w zakładce: Rekrutacja 2019/2020. Niezbędną dokumentację mogą Państwo pobrać:

- z naszej strony internetowej w zakładce rekrutacja 2019/2020 lub TUTAJ,

- na stronie bip,

- w sekretariacie przedszkola - tel. 32/4516015

Wszelkie zapytania prosimy kierować do sekretariatu przedszkola.

Poprawiony: czwartek, 07 lutego 2019 13:01

BAL PRZEBIERAŃCÓW PDF Drukuj Email

W środę 6 lutego w naszym Przedszkolu odbył się Bal Przebierańców. To niezwykły dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W naszych salach można było spotkać w tym dniu: wróżki, królewny, biedroneczki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym balu i wspólnej, szalonej zabawie przy muzyce. Pani dyrektor rozpoczęła uroczystość, serdecznie wszystkich witając i zapraszając do wspólnej zabawy. Do tańca przygrywał nam DJ. Odwiedzili nas także bardzo mili goście: Myszka Miki oraz Myszka Minie. Następnie dzieci udały się do sali na zasłużony odpoczynek, gdzie czekał na nich deser: chrupki, paluszki, coś słodkiego i soczki. Kiedy bal dobiegał końca dzieci ze smutkiem wracały do swoich sal. Dziękujemy DJ-owi Marcinowi za wspaniałą oprawę muzyczną i świetlną oraz za poświęcony czasz. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przypominamy, że kolejny bal już za rok!

Poprawiony: piątek, 08 lutego 2019 14:00

BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY NA BAL PRZEBIERAŃCÓW, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ

6 LUTEGO

W NASZYM PRZEDSZKOLU.

PROGRAM IMPREZY OBJĘTY ŚCISŁĄ TAJEMNICĄ,

ALE BĘDZIE ODLOTOWO, ODJAZDOWO I ZABAWOWO!

Poprawiony: piątek, 08 lutego 2019 13:59

Informacja dla rodziców PDF Drukuj Email

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna Przedszkola w Lubomi serdecznie zaprasza na zebranie ogólne dla rodziców, które odbędzie się 4 lutego 2019r. tj. poniedziałek o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej przedszkola.

Porządek zebrania: prelekcja pani psycholog Katarzyny Kaniepień na temat: ”Odpowiedzialność prawna rodziców za wychowanie dzieci” oraz sprawozdanie z działalności placówki i Rady Rodziców, spotkania grupowe. Serdecznie zapraszamy.

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2019 11:48

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»