IDĄ WAKACJE... PDF Drukuj Email

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów. Grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola życzą wszystkim dzieciom i ich rodzicom słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku oraz wspaniałych i ciekawych  przygód.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja oraz pracownicy

Przedszkola im. Elżbiety Sojki w Lubomi

Poprawiony: piątek, 23 czerwca 2017 22:11

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE!!! PDF Drukuj Email

23.06.17 - odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Przedszkolne mury opuściły dzieci z grup Pani Barbary Pytlik i Pani Barbary Cichy. Absolwenci przedszkola pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny i mimo smutku, że to już pożegnanie, zaprezentowały wspaniałe wiersze, piosenki i tańce. Dyrekcja wręczyła podziękowania za całoroczną współpracę mamom z Rady Rodziców. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacyjnych oraz miłych wspomnień związanych z naszą placówką! Rodzicom dziękujemy, za pomoc, życzliwość jaką okazywali w ciągu tych lat oraz za aktywny udział w życiu placówki. Z całego serca dziękujemy Pani Profesor Gabrieli Kapicy, za szacunek i życzliwość, za to że zawsze o nas pamięta - za dobre serce - jakimi nas obdarza. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki, zaś dyrekcja i pracownicy przedszkola - kwiaty. Książki i kwiaty zostały zakupione przez Radę Rodziców.

Poprawiony: niedziela, 25 czerwca 2017 22:02

BIEDRONECZKI W PARKU PDF Drukuj Email

22.06.2017 - korzystając ze słonecznej pogody, w czwartek Biedroneczki wybrały się na spacer do parku, aby bawić się na dostępnych tam sprzętach terenowych. Dzieci - choć zmęczone wesołymi zabawami - wróciły ze spaceru zadowolone i uśmiechnięte.

BEZPIECZNE WAKACJE PDF Drukuj Email

21.06.2017 nasze przedszkole odwiedziła STRAŻ GMINNA. Wszystkie dzieci uczestniczyły w bardzo ważnym spotkaniu "BEZPIECZNE WAKACJE". Jego celem było uczulenie i uświadomienie przedszkolakom potencjalnych zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać w okresie wypoczynku oraz  jak postąpić w wypadku powstania zagrożenia . Poruszono szereg tematów, począwszy od zachowania się na drodze, podczas jazdy na rowerze, a skończywszy na zachowaniu wobec obcych oraz zabawie nad wodą. Najmłodsi dowiedzieli się, jak należy się zachować w sytuacji, kiedy zaatakuje nas pies. Pod jakie jakie numer telefonu należy dzwonić, gdy zaistnieje taka potrzeba. Goście zwrócili uwagę, aby pamiętać o bezpiecznej zabawie nie tylko podczas wyjazdu poza dom. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie, wykazując się przy tym dużą świadomością i wiedzą. Na koniec prelekcji wychowankowie podziękowali za cenne wskazówki i wręczyli upominki. Obiecali także, że będą pamiętać o bezpieczeństwie swoim i najbliższych.

I MIEJSCE W KONKURSIE POWIATOWYM PDF Drukuj Email

19. 06. 2017 - Karol Sobol z gr. KACZUSZEK zajął I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "RODZINA" w kategorii 5-6 latków zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 6 w Wodzisławiu Śląskim. Patronat nad konkursem objął pan Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca. Do konkursu Karola przygotowała pani Lucyna Bąkowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»