DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email

Dzisiaj w naszym Przedszkolu mieliśmy sporo wrażeń, ponieważ świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się akademia. Na samym początku Pani Dyrektor gorąco podziękowała wszystkim pracownikom za całoroczną pracę i złożyła najlepsze życzenia: wielu sukcesów, dalszej, owocnej pracy, a także dobrej atmosfery w zespole. Wręczyła także Nagrodę Wójta Gminy Lubomia i Nagrodę Dyrektora dla nauczycieli i pracowników. Później życzenia i podziękowania popłynęły też z ust Pani profesor Gabrieli Kapicy, która odwiedziła nas dziś oraz ze strony Rady Rodziców. Następnie odbyła się akademia, która była niespodzianką dla wszystkich. Na scenie zobaczyliśmy pracowników przedszkola i członków Rady Rodziców. Występ zachwycił i rozweselił wszystkich, tych dużych i małych.

Dziekujemy! PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy

Dyrektorowi Kopalni "Rydułtowy - Anna"

Panu Marcinowi Maciejczykowi

za podarowanie przedszkolakom trzech wężów spacerowych "POCIĄG".

Dziękujemy również

Panu Joachimowi Elsnerowi

za przekazanie podarunku grupom przedszkolnym.

Poprawiony: wtorek, 16 października 2018 21:30

ZABAWA ANDRZEJKOWA - ZAPRASZAMY PDF Drukuj Email

Gdzie jest Pani Jesień? PDF Drukuj Email

Sezon na kasztany trawa. Grupa "Krasnoludków" wybrała się na spacer, w poszukiwaniu darów jesieni. Po powrocie do przedszkola, okazało się, że dzieci nazbierały całkiem sporo kasztanów i żołędzi. Ozdobiły nimi kącik przyrodniczy oraz wykorzystały do działań matematycznych. Zabawy nie było końca.

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki PDF Drukuj Email

Złota, polska jesień już na dobre do nas zawitała. W piątek, 5 października w naszym przedszkolu pojawiły się przyniesione przez dzieci dary jesieni - warzywa i owoce. Grupa Kaczuszek własnoręcznie wykonała z nich sałatkę owocową, a Biedroneczki zrobiły sok jabłkowo-marchewkowy. Zasłużenie po wykonanej pracy, przedszkolaki zajadały się sałatką i sokiem. Poczęstowały także personel placówki.

Poprawiony: niedziela, 07 października 2018 14:04

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»