MY NA FACEBOOK

Rozstrzygnięcie konkursu różańcowego -> KLIKNIJ

Poprawiony: wtorek, 05 listopada 2019 18:43

W TEATR SIĘ BAWIMY, TEATR TWORZYMY PDF Drukuj Email

Dzieci na zajęciach poznały wiele ciekawych sposobów na aktywne spędzanie długich jesiennych wieczorów. Jednym z nich była zabawa w teatr. Biedroneczki zrobiły także swoje, niepowtarzalne kukiełki. Zostały one wykonane z drewnianych łyżek oraz różnych materiałów. Była to świetna i kreatywna zabawa.

Poprawiony: poniedziałek, 28 października 2019 09:15

OWOCOWE SZASZŁYKI PDF Drukuj Email

Biedroneczki poznały dary jesieni - owoce z jesiennego sadu oraz warzywa z ogródka. Dowiedziały się, że są one źródłem wielu cennych witamin niezbędnych dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Jednak największą przyjemność przedszkolakom sprawiło samodzielne przygotowanie kolorowej przekąski - owocowego szaszłyka. Jak się okazało "małe co nieco" nie tylko rozbudziło kreatywność dzieci ale także zachęciło do spróbowania czegoś nowegoUśmiech.

REALIZACJA PROFILAKTYKI ANTYALKOHOLOWEJ I ANTYNIKOTYNOWEJ PDF Drukuj Email

Podczas realizacji zajęć dotyczących szkodliwości wynikających z palenia papierosów oraz spożywania alkoholu Biedronki gościły w przedszkolu wyjątkowego gościa: piłkarza - bramkarza, trzykrotnego Mistrza Polski Pana Mariusza Pawełka. Swoją postawą, pracą oraz licznymi osiągnięciami zachęcił dzieci do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz przedstawił przykre konsekwencje stosowania używek. Dziękujemy Panu Mariuszowi za miłe i bardzo pouczające spotkanie a także za poświęcony czas.

Poprawiony: środa, 09 października 2019 20:22

SENSORYCZNY TOR PRZESZKÓD PDF Drukuj Email

Poprzez aktywną zabawę ćwiczymy koordynację, równowagę, napięcie mięśniowe oraz pobudzamy zmysły.

Poprawiony: środa, 09 października 2019 21:25

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»