Wycieczka starszaków

W piątek najstarsze grupy przedszkolne Kaczuszki i Pszczółki wybrały się do największego w Polsce miejsca rozrywki i edukacji które inspiruje, bawi i pobudza kreatywność dzieci - do Funzeum w Gliwicach.

Wycieczka Smerfów i Biedronek

W czwartek dzieci z najmłodszych grup udały się do kina Feniks w Rydułtowach na seans kilku odcinków bajki. Dla większości z nich była to pierwsza przedszkolna wycieczka! Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody „Parauszka i przyjaciół”. Dzisiejszy dzień był dla przedszkolaków źródłem niezapomnianych wrażeń.

Krasnoludki i Niedźwiadki na wycieczce do kina

We wtorek 17 maja Krasnoludki a w środę 18 maja Niedźwiadki wyjechały na wycieczkę do kina Feniks w Rydułtowach na film pt. "Ups 2 Bunt na Arce".

Wiosenne drzewka

Wiosenne drzewka w wykonaniu dzieci z kółka plastycznego.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie

Bardzo miło nam poinformować, że nasza wychowanka Maya Nieścier z grupy Krasnoludków zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,, PALENIE SZKODZI ZDROWIU", organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr. 35 w Sosnowcu. Do konkursu przygotowała Mayę wychowawczyni Barbara Cichy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przedszkole im Elżbiety Sojki

44-360 Lubomia