Dzień Chłopca

To dziś! Właśnie z tej okazji dziewczynki w każdej z grup odśpiewały wszystkim kolegom „Sto lat” i wręczyły im słodkie upominki.
Wszystkiego najlepszego dla naszych wspaniałych chłopców!

Niedźwiadki i ruch drogowy

W tym tygodniu 5,6 latki z grupy Niedźwiadki poznawały zasady ruchu drogowego. Uczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię oraz poznawały znacznie znaków drogowych, które posłużyły im do zabaw matematycznych.

Dzień Jabłka w Biedronkach

Dzieci z grupy Biedronek obchodziły dziś „Dzień Jabłka”. To była doskonała okazja, by przyjrzeć się tym wyjątkowym owocom i dowiedzieć się, co smacznego można z nich przyrządzić. Przedszkolaki m.in. przygotowały pyszny i zdrowy sok jabłkowy, a także piękne prace plastyczne - jabłuszka zamknięte w słoikach.

Konsultacje logopedyczne

Informujemy, że w dniach 3.10 do 7.10.2022 będą odbywały się konsultacje z logopedą w naszym przedszkolu. Na konsultacje zapraszamy rodziców dzieci, którzy otrzymali sms o potrzebie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Aby Państwa dzieci uczęszczały na zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej, niezbędna jest zgoda rodziców. Konsultacje będą odbywały się w następujących godzinach w gabinecie logopedy (parter przedszkola obok sali zabaw ruchowych):

Poniedziałek 8:30-13:00
Wtorek 9:00-12:30
Środa 8:30-9:00, 10:00-12:00
Czwartek 8:30-13:00
Piątek 9:00-12:00

Jeśli ktoś z Państwa nie jest w stanie przyjść w wyznaczonych terminach do przedszkola, to proszę  o indywidualny kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zielone światło

Bezpiecznie możesz iść przez pasy, gdy zielone światło zobaczysz. Gdy czerwone światło masz, musisz wtedy grzecznie stać. Żółte światło mówi nam - do przejścia przygotować musisz się sam. Kto nie zna tych zasad wcale, ten przedszkolakiem nie zostaje. Kaczuszki zakończyły tydzień bezpieczeństwa na drodze.

Przedszkole im Elżbiety Sojki

44-360 Lubomia